Rozwiązanie Smart-TV dla Państwa hotelu!

Dzięki smartuptv można w tani sposób zamienić każdy telewizor w hotelu w nowoczesny Smart TV. Kompleksowe rozwiązanie, które składa się z hotelowego smartupbox, hotelowego pilota Gyro oraz portalu mysmartup oferuje jedyną w swoim rodzaju usługę serwisową: goście mogą korzystać z wszystkich zalet Internetu bezpośrednio w pokoju hotelowym, uzyskać dostęp w serwisie Apps do takich mediatek, jak Tagesschau.de, BBC iplayer lub do informacji hotelowych w każdym dowolnym języku.

Smart-TV w pokoju hotelowym

Państwa goście mogą korzysta ze wszystkich zalet Internetu bezpośrednio w pokoju hotelowym: dostęp do interesujących serwisów Apps oraz ogromny wybór usług, informacji i rozrywki. Czatowanie, surfowanie, robienie zakupów – to wszystko można wygodnie wykonać przy użyciu telewizora w  pokoju hotelowym. Goście hotelowi korzystają z publicznych ofert internetowych, jak informacja o rozkładzie jazdy, wskazówki dot. imprez, programy telewizyjne, magazyny informacyjne, mapy i usługi nawigacyjne lub informacje o prognozach pogody. Rozrywkę bez granic gwarantują interaktywne gry lub funkcje multimedialne we własnej sieci hotelowej ze zbiorami filmów video lub muzyki.

Własne treści

Jako właściciele hotelu udostępniacie Państwo własne treści lub informujecie o specjalnych ofertach hotelowych. Przy tym zarządzacie Państwo i sterujecie wpisami wygodnie z jednego centralnego miejsca za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Wysyłacie Państwo wiadomości do pojedynczych urządzeń lub do wszystkich jednocześnie. Czy zaoferujecie Państwo ten serwis za opłatą czy bezpłatnie - decyzja należy tylko do Państwa.

Szansa na dodatkowe obroty

smartuptv oznacza w każdym przypadku wzbogacenie Państwa oferty. Otwiera zupełnie nowe możliwości uzyskiwania dochodów, dzięki którym refinansujecie Państwo koszty inwestycyjne lub generujecie dodatkowe zyski. Dostęp do skrzynki w Internecie można udostępniać gościom za odpłatnością lub bezpłatnie. Dokładnie w ten sam sposób, jak to było do tej pory praktykowane w hotelu. Włączcie Państwo w to swoich partnerów biznesowych: zaprezentujcie ich stronę internetową na swoim Smart-TV – za opłatą.