mysmartup. Państwa osobisty App-Konfigurator.

Wyjątkowe są różnorodne możliwości wyboru i projektowania dostępne na bezpłatnym portalu mysmartup: Można wybrać jeden z proponowanych systemów informacji hotelowej Apps lub stworzyć własny system Apps. To Państwo projektujecie indywidualną stronę w systemie identyfikacji wizualnej firmy, na której będą udostępniane informacje hotelowe, menu itp. lub będą reklamowane regionalne kina, muzea i usługodawcy zajmujący się organizacją wolnego czasu. Poza tym jest to dobra możliwość refinansowania!

Zarządzanie treścią przez Internet

Wygodnie z każdego miejsca z dostępem do Internetu można sterowa i zarządza treścią przez swoją przeglądarkę internetową. Istnieje możliwość wysyłania wiadomości do wszystkich pokojów hotelowych jednocześnie ("Dzisiaj mecz piłki nożnej na żywo: końcowy mecz na wielkim ekranie w Lounge."), lub tylko do pojedynczych osób ("Pana taksówka czeka od godz. 13.00.").

Monitoring urządzeń – także przez Internet

Ponadto w systemie mysmartup można centralnie monitorować swoje urządzenia smartupbox i odbiorniki telewizyjne. Komunikacja z danym smartupbox odbywa się przez Internet. W każdej chwili można sprawdzić stan lub status każdego pojedynczego urządzenia i zarządzać nim przez Internet. 

Wypróbujcie!

Rejestracja w mysmartup jest bezpłatna. Wystarczy wypełnić wskazany formularz rejestracyjny. Na koniec mailem wysyłane jest potwierdzenie dot. ostatecznego aktywowania rejestracji. Po zakończeniu rejestracji z podaniem swoich danych dostępu można natychmiast zalogować się i zarządzać swoimi smartupbox